• Kategorie
  • Szukaj
  • Zderzaki przednie i tylne

Zderzaki, zarówno przednie, jak i tylne, stanowią bardzo istotny element nadwozia pojazdu. Ich głównym zadaniem jest amortyzowanie energii kinetycznej powstającej w czasie zderzenia z przeszkodą bądź innym pojazdem. Prościej ujmując, zderzaki zmniejszają uszkodzenia wywołane wskutek kolizji lub stłuczki.

Aby komponenty odpowiednio spełniały swoje funkcje, muszą być wykonane z solidnego materiału i dobrze dopasowane do pojazdu. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór wysokiej jakości zderzaków tylnych oraz przednich do samochodów różnych marek. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Używane zderzaki przednie i tylne od renomowanych producentów

W naszym sklepie dostępne są używane zderzaki tylne i przednie od zaufanych producentów, takich jak Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen czy Daewoo. Można u nas znaleźć również komponenty marki Nissan, Opel, Peugeot, Seat, Saab, Volvo oraz Subaru.

Oferowane części dostępne są w różnych kolorach m.in. białym, bordowym, niebieskim, srebrnym i czarnym. Wszystkie wyprodukowane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu rewelacyjnie spełniają swoje zadania, służą przez długi czas oraz wyróżniają się doskonałą wytrzymałością.

Zanim zamówią Państwo u nas używany zderzak przedni lub tylny, warto porównać jego numery katalogowe, aby określić zgodność z modelem posiadanego auta. W razie pytań lub problemu z dobraniem odpowiedniej części zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Używane zderzaki tylne i przednie - cena

Zastanawiają się Państwo, ile kosztują zderzaki przednie i tylne do samochodów różnych marek? Można to z łatwością sprawdzić, przechodząc do naszego asortymentu. Pod zdjęciami poglądowymi części znajdują się informacje o ich cenach. Należy pamiętać, że do podanej kwoty należy doliczyć cenę wysyłki, chyba że postanowili Państwo odebrać produkt osobiście w naszej siedzibie.

Jeśli chcą Państwo otrzymać więcej informacji na temat oferowanych zderzaków przednich i tylnych, to wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na pytania oraz przedstawimy szczegóły dotyczące używanych zderzaków dostępnych w naszym asortymencie. Warto dodać, że oferujemy również montaż tych części po uprzednim umówieniu terminu.

Używane zderzaki tylne i przednie - opinie klientów

Używane zderzaki przednie i tylne dostępne w naszej ofercie cieszą się świetnymi opiniami klientów. Kupowane są nie tylko przez osoby prywatne, ale również przez zakłady mechaniczne z różnych zakątków Polski.

Użytkownicy podkreślają, iż oferowane używane zderzaki tylne i przednie cechują się bardzo wysoką wytrzymałością, trwałością oraz świetną estetyką. Ponadto na naszej stronie można zamówić je w bardzo konkurencyjnych cenach.