• Kategorie
  • Szukaj
  • Alternatory

Alternator jest przymocowanym do silnika urządzeniem, którego główne elementy obejmują nieruchomy stojan, a także będący elektromagnesem wirnik. Jego zadanie polega na wytwarzaniu prądu podczas pracy silnika, by przesyłać go do akumulatora.

Dostępne u nas alternatory używane wyróżniają się solidną konstrukcją, co przekłada się na znaczące wydłużenie ich żywotności.

Alternatory używane - solidna konstrukcja

Alternator jest podstawowym elementem składającym się na wyposażenie każdego samochodu spalinowego. Bez niego doszłoby do szybkiego wyczerpania się energii elektrycznej z akumulatora, co doprowadziłoby do zgaśnięcia silnika.

W naszej ofercie dysponujemy wysokiej jakości używanymi alternatorami, wykonanymi z trwałych i odpornych na działanie czynników zewnętrznych komponentów.

Alternator używany - wysoka jakość

Oferowane przez nas używane alternatory odznaczają się precyzyjnym wykonaniem, z dbałością o najdrobniejsze detale. Dzięki temu dobrze realizują swoje zadanie, a więc produkcję prądu elektrycznego z energii działającego silnika spalinowego.

Akumulator przez rozrusznik oraz świecie przesyła prąd w celu uruchomienia silnika, a następnie alternator odzyskuje część tej energii, by zasilić akumulator.

Używany alternator - od czego zależy jego wytrzymałość?

Znajdujące się w naszej ofercie alternatory używane cieszą się bardzo dobrymi opiniami ze strony klientów. Ich zadaniem jest zmiana energii mechanicznej w prąd przemienny, dlatego wykorzystuje się je jako źródła prądu w pojazdach mechanicznych.

Wytrzymałość oraz trwałość urządzenia uzależniona jest od wielu czynników, wśród których możemy wymienić jakość komponentów wykorzystanych do jego produkcji. Co więcej, znaczenie ma również położenie sprzętu, ponieważ zbyt niska pozycja może przyczyniać się do jego szybszego zabrudzenia. W wyniku tego alternator niekiedy ulega szybszemu zużyciu.

Alternator używany - cena

Dostępne w naszym asortymencie używane alternatory posiadają korzystne ceny, których wysokość uzależniona jest od modelu i marki pojazdu czy pojemności silnika. Z dokładnymi kwotami można się zapoznać, wybierając konkretne urządzenie.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań warto się z nami skonsultować. Udzielimy szczegółowych odpowiedzi i przekażemy przydatne wskazówki, co umożliwi dokonanie optymalnego wyboru.

Używany alternator - dlaczego my?

Jesteśmy bezpośrednim importerem szeregu części do pojazdów, a do ich selekcji podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie, by spełnić oczekiwania korzystających z naszej oferty klientów.

Wszystkie zamówienia pakujemy z najwyższą precyzją, dzięki czemu nie należy obawiać się o ich uszkodzenie.