• Kategorie
  • Szukaj
  • Przepustnice

Przepustnice używane - solidna i trwała konstrukcja

Przepustnica jest jednym z najważniejszych elementów silnika benzynowego, odpowiadającym za regulację ilości doprowadzanego do cylindrów powietrza. W rezultacie ma niebagatelny wpływ na przyspieszenie pojazdu. Część znajduje się w kanale dolotowym, tuż za filtrem powietrza, a w wyniku połączenia z pedałem przyspiesza przy pomocy metalowej linki i sprężynki.

Dostępne w naszej ofercie używane przepustnice to wytrzymałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych produkty, które z łatwością można dopasować do modelu swojego auta. Posiadamy szeroki asortyment, zawierający używane komponenty do różnych samochodów, by wielu klientów mogło zaopatrzyć się w artykuł odpowiadający swoim potrzebom.

Przepustnica używana - jakie mogą być typowe awarie?

Do najczęstszych awarii, jakim może ulec przepustnica w pojeździe, są problemy z silniczkiem krokowym lub czujnikiem. Zazwyczaj problem stanowi gromadzący się w niej brud. Wszelkie zanieczyszczenia przyczyniają się do powstawania trudności z zamknięciem zaworu, w związku z czym do cylindrów trafia nieprawidłowa ilość paliwa.

Wśród objawów awarii przepustnicy można zaobserwować nierówną pracę na biegu jałowym, zbyt wolną reakcję na przyciśnięcie pedału przyspieszenia bądź gaśnięcie silnika.

Dlaczego warto wybrać używaną przepustnicę?

Znajdujące się na naszej stronie internetowej przepustnice używane są wysokiej jakości urządzeniami, które mogą wpłynąć na przedłużenie żywotności silnika. Artykuły cieszą się bardzo dobrymi opiniami ze strony klientów, co świadczy o ich sprawności.

Jesteśmy bezpośrednim importerem, dzięki czemu czuwamy nad każdym etapem wprowadzania produktów do asortymentu. Zależy nam, by oferowane przez nas elementy charakteryzowały trwałość i odpowiednia konstrukcja, przekładające się na sprawne działanie całego układu w aucie.

Zapewniamy profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie, służąc szeregiem porad oraz wskazówek dotyczących dostępnych u nas części. Nasi pracownicy z chęcią dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą, wspierając klienta na każdym etapie transakcji.

Jak dbać o używaną przepustnicę?

Ze względu na to, że jednym z najczęstszych powodów usterek przepustnicy jest jej nadmierne zabrudzenie, warto postawić na regularną konserwację oraz czyszczenie. Dzięki temu gromadzące się na niej zanieczyszczenia nie spowodują awarii.

Do objawów uszkodzenia elementu można zaliczyć nierówną pracę silnika, kłopoty z rozruchem czy szarpanie. Dlatego, żeby tego uniknąć, należy postawić na okresowe mycie tak ważnej części silnika.

Co więcej, dobre rozwiązanie stanowią regularne wizyty w warsztacie samochodowym, gdzie specjalista zajmie się przeglądem samochodu i jego poszczególnych elementów. Niejednokrotnie wymiana przepustnicy może okazać się najlepszą opcją, w której wyniku silnik będzie mógł odpowiednio pracować, bez podejmowania dodatkowych, zazwyczaj kosztownych oraz czasochłonnych napraw.

W naszej ofercie proponujemy sprawdzone i efektywnie działające części w atrakcyjnych cenach, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających osób.