• Kategorie
  • Szukaj
  • Szyby samochodowe

W naszym sklepie internetowym dostępny jest szeroki wybór szyb samochodowych do różnych rodzajów pojazdów. Głównie są to produkty używane, opatrzone ze śladami użytkowania, jednak cechujące się świetnym stanem. Dysponujemy zarówno szybami tylnymi, jak i bocznymi czy szyberdachami. Posiadamy w asortymencie modele do samochodów osobowych marek Audi, BMW, Chevrolet, Hyundai, Jaguar, Land Rover, Mazda, Mercedes-Benz, Nissan czy Volkswagen.

Wszystkie oferowane przez nas towary powstają z wysokiej jakości materiałów, cechujących się długą żywotnością i wytrzymałością. Posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty oraz zostają sprowadzone wyłącznie z zaufanych źródeł. Ponadto dostępne są w przystępnych cenach.

Szyby do aut i szyberdachy samochodowe - AUTOMOTORS

W naszym sklepie dostępne są wysokiej jakości szyberdachy i szyby do samochodów osobowych. Przed ich zakupem zalecamy porównać wszystkie numery seryjne z szukaną częścią. Na oferowane szyby samochodowe udzielamy 30 dni gwarancji rozruchowej. Zapewniamy, że wszystkie pochodzą ze sprawdzonych źródeł i wykonane są z najwyższą starannością.

Szyby zawsze zostają odpowiednio pakowane do wysyłki, aby dotarły do klientów w nienaruszonym stanie. Prosimy jednak, aby przy odbiorze dokładnie sprawdzić opakowanie, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości rozpakować przesyłkę przy kurierze. W razie uszkodzenia należy spisać protokół reklamacyjny.

Szyby samochodowe - cena

Zastanawiasz się, ile kosztuje szyba samochodowa? Niestety, nie da się udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Koszt zakupu tego elementu jest zależny od wielu czynników m.in. rodzaju szyby i jej parametrów.

Jeśli chcesz sprawdzić, ile kosztuje szyba do Twojego pojazdu, przejrzyj nasz asortyment. Pod zdjęciami poglądowymi i nazwami produktów znajdują się informacje o cenach. Jeśli na stronie nie ma szyby samochodowej do posiadanego przez Ciebie modelu pojazdu, skontaktuj się z nami!

Pamiętaj, że w przypadku sprzedaży wysyłkowej należy doliczyć koszt dostawy. Chcielibyśmy również zaznaczyć, że istnieje możliwość montażu szyby samochodowej w naszym warsztacie po uprzednim umówieniu się na wizytę.

Używane szyby samochodowe - opinie klientów

Oferowane przez nas szyby samochodowe używane cieszą się świetnymi opiniami klientów. Dostępne są w konkurencyjnych cenach, a jednocześnie wyróżniają się bardzo dobrym stanem. Kupują je zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi, naprawiających swoje pojazdy flotowe. Oferowane szyby samochodowe doskonale spełniają swoje funkcje oraz są chwalone nawet przez najbardziej wymagających klientów.