• Kategorie
  • Szukaj
  • Pasy przednie

W naszym sklepie internetowym dostępny jest szeroki wybór pasów przednich do samochodów różnych producentów. Dysponujemy m.in. modelami do aut marek Fiat, Audi, BMW, Mazda, Honda, Alfa Romeo, Volvo czy Renault.

Wszystkie oferowane przez nas pasy przednie samochodowe wyróżniają się świetną jakością i pochodzą z zaufanych źródeł. Głównie stanowią części używane, więc posiadają ślady użytkowania. Zapewniamy jednak, że utrzymane są w bardzo dobrym stanie i świetnie nadają się do dalszego użytkowania.

Używane pasy przednie - sklep AUTOMOTORS

Jeśli szukasz solidnych pasów przednich samochodowych w przystępnej cenie, to doskonale trafiłeś! W naszym sklepie internetowym znajdziesz elementy do różnorodnych pojazdów osobowych. Jednak przed zakupem konkretnego modelu zalecamy porównanie wszystkich numerów seryjnych z poszukiwaną częścią.

Na oferowane pasy przednie używane dajemy 30-dniową gwarancję rozruchową. Aby poznać szczegóły na temat danego produktu, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. Z przyjemnością odpowiemy na pytania i przedstawimy dokładne informacje o stanie oferowanych pasów przednich. 

Nasze pasy przednie samochodowe zawsze dokładnie zabezpieczamy przed wysyłką, aby nie uległy uszkodzeniu i dotarły do klientów w nienaruszonym stanie. Prosimy jednak, aby po otrzymaniu przesyłki sprawdzić w obecności kuriera, czy towar nie został zniszczony w czasie podróży.

Pasy przednie używane - cena

Ceny oferowanych pasów przednich samochodowych są zróżnicowane. Zależą głównie od modelu, stanu i parametrów. Szczegółowe informacje o kosztach zakupu przednich pasów można znaleźć pod zdjęciami poglądowymi produktów. Jeśli jednak na naszej stronie nie ma wzmocnienia pasów do Twojego modelu pojazdu, skontaktuj się z naszym zespołem.

Jeśli chcesz, abyśmy wysłali pasy przednie na Twój adres, pamiętaj, aby do ceny produktu doliczyć koszt wysyłki. Ponadto po uprzednim umówieniu się możesz liczyć na montaż zakupionego elementu w naszym warsztacie. Zapraszamy serdecznie!

Pasy przednie samochodowe - opinie klientów

Oferowane przez nas pasy przednie cieszą się bardzo dużą popularnością i świetnymi opiniami. Zamawiane są nie tylko przez klientów indywidualnych, ale również warsztaty czy serwisy samochodowe.

Oferowane elementy wyróżniają się świetną jakością, a dodatkowo dostępne są w bardzo przystępnych cenach. Charakteryzują się solidnością i świetnie spełniają swoje zadania. Ponadto na naszej stronie możesz zamówić je szybko oraz łatwo. Zapraszamy serdecznie do zakupu, a w razie pytań o stan konkretnego pasa przedniego zachęcamy do kontaktu.